top of page

Produit

Kradzież paliwa

Jaka firma transportowa nie spotkała się z tym zjawiskiem ? Utrata kosztownego paliwa, uszkodzenia sprzętu, koszty administracyjne i strata cennego czasu - oto bezpośrednie skutki. Oczywiście, na rynku dostępnych jest wiele różnych systemów zabezpieczających zawartość baków, jednak niejeden kierownik floty przekonał się już, że nie są one w 100% niezawodne.

 

Zabezpieczenie ProTANKtion® ostatecznie rozwiązuje problem kradzieży paliwa

Dzięki szyjce wlewu zabezpieczonej przed wyciekiem i ochraniaczowi czujnikowemu, kradzież kosztownego paliwa staje się sprawą przeszłości. Cały sekret tkwi w szyjce wlewu ProTANKtion®. Zabezpieczenie to, szybkie i proste w montażu, składa się z niezniszczalnej strzałki w kształcie stożka, która uniemożliwia spuszczenie paliwa nawet przy całkowicie napełnionym baku.

 

Ochraniacz czujnikowy stanowi udoskonalenie systemu ProTANKtion® i zapobiega uszkodzeniu czujnika.

 

ProTANKtion®

  • łatwy montaż bez wycieków

  • po założeniu systemu ProTANKtion® nadal możliwe jest tankowanie ze zzykłą szybkością 150 litrów na minutę

 

Inne dobre wiadomości ?

Oczywiście, branche że : cena ! Jeśli cenę zabezpieczenia ProTANKtion® porównać do kosztów pojawiających się przy kradzieży paliwa, trzeba przyznać, że cena zestawu ProTANKtion® jest minimalna. Aktualne ceny, w tym również ceny zamówień ilości Hurtowych, podane są na naszej stronie www.protanktion.com. Zamów dziś, unikniesz problemów jutro !

"Do ochrony przed przestępczością, w pojazdach naszej floty zamontowaliśmy zabezpieczenia paliwa ProTANKtion® z ochraniaczami czujnikowymi ProTANKtion®."

Wim Koops, Wolter Koops Int. Transport & Logistique - NL

bottom of page