top of page

Товар

Крадзие палива

Jaka firma transportowa nie spotkała się z tym zjawiskiem? Utrata kosztownego paliwa, uszkodzenia sprzętu, koszty administracyjne i strata cennego czasu - oto bezpośrednie skutki. Oczywiście, na rynku dostępnych jest wele różnych systemów zabezpieczających zawartość baków, jednak niejeden kierownik floty przekonal się już, że nie są one w 100% niezawodne.

 

Zabezpieczenie ProTANKtion® ostatecznie rozwiązuje проблема kradzieży paliwa

Dzięki szyjce wlewu zabezpieczonej przed wyciekiem i ochraniaczowi czujnikowemu, kradzież kosztownego paliwa staje się sprawą przeszłości. Cały sekret tkwi w szyjce wlewu ProTANKtion®. Zabezpieczenie to, szybkie i proste w montażu, składa się z niezniszczalnej strzałki w kształcie stożka, która uniemożliwia spuszczenie paliwa nawet przy całkowicie napełnionym baku.

 

Ochraniacz czujnikowy stanowy udoskonalenie systemu ProTANKtion® i zapobiega uszkodzeniu czujnika.

 

ПРОТАНКция®

  • Латвий монтаж без выцеков

  • по закладке системы ProTANKtion® можно налить в бак на 150 литров в минуту

 

Inne dobre wiadomości?

Oczywiście, że филиал: cena! Если цен zabezpieczenia ProTANKtion® porównać сделать kosztów pojawiających się przy kradzieży paliwa, trzeba przyznać, że цена zestawu ProTANKtion® просто минимальная. Aktualne ceny, w tym również ceny zamówień ilości gutowych, podane są na naszej stronie www.protanktion.com. Zamów dziś, unikniesz Problemów jutro!

"Do ochrony przed przestępczością, w pojazdach naszej floty zamontowaliśmy zabezpieczenia paliwa ProTANKtion® z ochraniaczami czujnikowymi ProTANKtion®."

Вим Купс, Wolter Koops Int. Транспорт и логистика - Нидерланды

bottom of page