top of page

Виріб

Крадіжка палива

Усі транспортні компанії рано чи пізно мають із цим справу. У результаті ми втрачаємо дороге паливо і дорогоцінний час, несемо матеріальні збитки та адміністративні витрати. Без сумнівів, зараз у продажу доступні різноманітні системи для захисту вмісту бака, проте багато менеджерів автомобільних парків зазначають, що такі системи не гарантують стовідсоткової надійності.

 

ProTANKtion® є унікальним рішенням, яке запобігає крадіжкам палива

завдяки герметичній заливній горловині та плаваючому захисному клапану крадіжки дорогого палива залишилися в минулому. Секрет полягає в заливній горловині ProTANKtion®, яка швидко й легко встановлюється: невразлива до пошкоджень конусоподібна стрілка робить відкачку палива неможливою навіть із повністю заповненим баком.

 

Систему ProTANKtion® доповнює плаваючий захисний клапан, який також запобігає пошкодженню датчика.

 

ProTANKtion®

  • легкість установки та захист від витікання

  • Завдяки ProTANKtion® бак можна заповнювати 150 літрами палива за хвилину

Бажаєте більше гарних новин?

Ось, будь ласка: ціна! Якщо порівнювати ціну на ProTANKtion® із витратами на компенсацію крадіжки палива, не можна не погодитися, що вона мінімальна. Відвідайте наш веб-сайт за адресою www.protanktion.com, щоб ознайомитися з поточними цінами та знижками на великі партії продукції. Зробіть замовлення сьогодні, щоб уникнути проблем завтра!

"Щоб запобігти крадіжкам, ми устаткували наш автомобільний парк захисними паливними системами та плаваючими клапанами ProTANKtion®."

Wim Koops, Wolter Koops Int. Transport & Logistics - NL

bottom of page